5 wymiarów logoNewsletter 5 wymiarów

Zapisz się do newslettera

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera, w którym raz w miesiącu przekazujemy zbiór informacji o naszych aktywnościach. Newsletter nie jest wysyłany często, zatem nie musisz się martwić, że będziemy Cię zasypywać wielką ilością maili :)

Na subskrybentów czeka możliwość bezpłatnego pobrania 4 medytacji. Medytacje pochodzą z autorskiego warsztatu "5 Wymiarów Świadomej Seksualności", który odbył się w sierpniu 2022 roku w Czarnowie. W medytacji zastosowane są dźwięki synchronizujące półkule mózgowe w zakresie fal alfa używając technologii Harmonic Synchronization. Strój muzyki medytacyjnej to 432 Hz. Materiał ten jest unikalny i nie jest dostępny publicznie na naszym kanale na YouTube ani na Spotify. Medytacje są w formie plików MP3, które po pobraniu mogą zostać zapisane na telefonie lub komputerze i w ten sposób są gotowe do odsłuchu bez konieczności stałego połączenia z Internetem. Lista medytacji:

  • 5wymiarow-Seksualnosc-Medytacja-01-Emocje-432Hz (czas trwania: 20:26) - spotkanie z emocjami dotyczącymi własnej seksualności
  • 5wymiarow-Seksualnosc-Medytacja-02-NowyObraz-432Hz (czas trwania: 20:02) - nowy obraz własnego seksualnego ja
  • 5wymiarow-Seksualnosc-Medytacja-03-Boskosc-432Hz (czas trwania: 21:06) - boski wymiar seksualności
  • 5wymiarow-Seksualnosc-Medytacja-04-WspieramSiebie-432Hz (czas trwania: 26:10) - wsparcie siebie w procesie zmian
Wprowadź swój adres email.
Aby zabezpieczyć się przed pomyłką, wprowadź ponownie swój adres email.