Nieświadoma Intencja - Medytacja Prowadzona Świadomego Oddechu 432Hz

Nieświadoma Intencja - Medytacja Prowadzona Świadomego Oddechu 432Hz

Czas trwania: 00:25:19, format pliku: MP3 192 kb/s, rozmiar pliku: 34.8 MB

Data publikacji: 2024-02-08

Autor: Paweł Trzciński

Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to swoim przeznaczeniem.
Carl Gustaw Jung

Intencje nadają życiu określony kierunek. To coś głębiej niż nasze przekonania. Intencją jest cały czas aktywny proces naszego umysłu wobec problemów lub sytuacji zachodzących w naszym życiu. Intencje mogą być świadome - wyartykułowane i wprawione w ruch przez nas, mogą być też nieświadome, które umykają naszej świadomej analizie. Wskazówką, że kierują nami nieświadome intencje mogą być cały czas spotykające nas określone sytuacje w życiu, które niosą wyzwania i trudności.

W tej medytacji użyjemy świadomego oddechu i pozycji wnikliwego obserwatora w naszej świadomości aby postawić pytania, które mogą ułatwić rozpoznanie lub choćby tylko wyczucie naszych nieświadomych intencji. Jeśli to nam się uda, będziemy mieli unikalny materiał, który można oswoić własną świadomością. Może to przynieść nam zrozumienie kolein naszego życia, a nade wszytko może nas zmotywować do utworzenia dla siebie - w zamian tych nieświadomych - świadomej, najwyższej jakości intencji na swoje życie.

Informacja o warsztacie "JAK ZBUDOWAĆ I URUCHOMIĆ ŚWIADOMĄ INTENCJĘ - WARSZTATY 5 WYMIARÓW": https://www.5wymiarow.pl/warsztaty/warsztaty-rozwoju-osobistego-jak-zbudowac-i-uruchomic-swiadoma-intencje

Nieświadoma Intencja - medytacja prowadzona świadomego oddechu - nagranie z FB w dn. 2024-02-08
Medytację prowadził Paweł Trzciński, trener oddechu Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich.
W podkładzie muzycznym do medytacji znajdują się dźwięki synchronizujące fale mózgowe w zakresie fal alfa.
Muzyka medytacyjna przygotowana jest wg stroju 432 Hz.

Pobierz medytację: Nieświadoma Intencja - Medytacja Prowadzona Świadomego Oddechu 432Hz, MP3 192 kb/s, 34.8 MB