JAK ZBUDOWAĆ I URUCHOMIĆ ŚWIADOMĄ INTENCJĘ - WARSZTATY 5 WYMIARÓW

JAK ZBUDOWAĆ I URUCHOMIĆ ŚWIADOMĄ INTENCJĘ - WARSZTATY 5 WYMIARÓW

Warsztaty odbyły się 10-03-2024 godz. 10:30 do 18:30

Miejsce: Warszawa, ul. Dostępna 24 (Bemowo), zobacz na mapie

Naszym życiem kierują dynamiki, które w większości drzemią w nas samych. Dużo się mówi o przekonaniach, które świadomie lub nieświadomie na nas wpływają. Jednak dynamiką, która często umyka naszej uwadze jest nasza intencja. Ona również może być świadoma lub nieświadoma. Niezależnie od stopnia naszej świadomości, intencja ma duży wpływ na nasze życie wyznaczając jego kierunek.

A co by się dla nas wydarzyło, gdybyśmy zbudowali i uruchomili intencję, która w świadomy sposób porządkowałaby kierunek naszego życia? Tak, abyśmy wyznaczając cele do zrealizowania czy też pracując z własnymi przekonaniami mieli jasno obraną drogę większej spójności, do której chcemy dążyć w naszym życiu.

Jakie znaczenie dla nas mogłoby mieć, jeśli nasza świadoma intencja nawiązywałaby do wyższych wartości, do procesów, które mogłyby sprzyjać nie tylko nam, ale i naszym bliskim a nawet całym społecznościom. Intencji, której celem byłaby nasza osobista transformacja w kierunku wyższego dobra?

Zapraszamy na unikalne warsztaty, na których popatrzymy w jaki sposób budować świadome intencje. Spróbujemy też sformułować indywidualną, świadomą intencją, która będzie najbardziej zgodna z każdym z nas. Na warsztatach każdy z uczestników wykona także swoją osobistą świecę intencyjną z ekologicznego wosku sojowego, dobierając dla siebie kolor i zapach świecy. A na koniec warsztatów tak wykonana świeca pomoże każdemu w symbolicznym uruchomieniu własnej intencji.

Wykonane świece każdy uczestnik zabierze do domu aby dalej pracować ze swoją intencją - na przykład w sposób jaki zostanie wykonany na warsztatach. To ważny element pracy z intencją - po warsztatach nadal potrzebne jest nasze zaangażowanie i uwaga skierowana na realizowanie zbudowanej, świadomej intencji.

2 tygodnie po warsztatach (27.03.2024, środa, godzina 21:00) zaprosimy wszystkich uczestników na godzinne spotkanie online na ZOOM, aby rozwiać ewentualne wątpliwości, które mogłyby się pojawić po warsztatach i dać sobie dodatkowe wsparcie w codziennym praktykowaniu urzeczywistniania własnej, świadomej intencji.

Data warsztatów: 10.03.2024 (niedziela), godzina 10:30 - 18:30, z 45-minutową przerwą na lunch.

Miejsce warsztatów: Warszawa, ul. Dostępna 24 (Bemowo).

Opłata: 249 PLN. Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie całej opłaty za warsztat przed jego rozpoczęciem. Uwaga - warsztaty są kameralne, jest ograniczona ilość miejsc.

Pytania prosimy kierować na email: sklep@ohmycandle.pl

Zapisy: warsztat stacjonarny w dziale produktów sklepu ohmycandle.pl

Prowadzący:

Dorota OrłowskaDorota Orłowska - właścicielka pracowni i sklepu ze świecami sojowymi OhMyCandle.pl. Absolwentka 6 kolejnych stopni tygodniowych tantrycznych “Staży Dla Par” wg autorskiego programu Zosi i Dawida Rzepeckich (www.tantralove.eu).

Paweł TrzcińskiPaweł Trzciński - profesjonalista IT i realizator dźwięku. Praktyk i od 16 lat certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl). Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), absolwent 6 kolejnych stopni tygodniowych tantrycznych “Staży Dla Par” wg autorskiego programu Zosi i Dawida Rzepeckich (www.tantralove.eu).