WIOSENNE ODRODZENIE 2024 CZYLI 5 WYMIARÓW TWOJEJ SIŁY ŻYCIOWEJ

WIOSENNE ODRODZENIE 2024 CZYLI 5 WYMIARÓW TWOJEJ SIŁY ŻYCIOWEJ

Warsztaty odbyły się od 11-05-2024 godz. 10:00 do 12-05-2024 godz. 15:00

Miejsce: Warszawa, ul. Dostępna 24 (Bemowo), zobacz na mapie

I znowu idzie wiosna, wiosna 2024. Tradycyjnie, tak jak wielokrotnie w ubiegłych latach, zwołujemy się,  by poprzez wspólną, uważną pracę nad doskonaleniem siebie celebrować święty czas odradzania się życia. Bo przecież jak co roku także my ludzie stajemy się częścią procesu budzenia się Natury w jej wszystkich przejawach i wymiarach. 

To dobry czas by zostawić wreszcie to co nie moje, a co dźwigałam do tej pory – to dobry czas by przyjąć to, co należy do mnie. Czas by zamknąć stare sprawy, domknąć drzwi - czas by zwrócić się ku nowemu, ku temu wszystkiemu, czego głęboko w sercu pragnę. To właściwy czas na zajęcie własnego miejsca w życiu i rozpoczęcia własnego w nim życia. 

To dobry czas by otworzyć się na przyjmowanie. To czas siania nowych ziaren obfitości we wszystkich kluczowych wymiarach mojej egzystencji – w moim duchu, umyśle, emocjach i ciele. Czas by zintegrować energię duchowości, umysłu, emocji i ciała wchodząc w kreatywny stan 5 Wymiaru egzystencji – wymiaru, w którym możesz więcej niż myślisz.

Jeżeli zatem chcesz:

  • spotkać się w towarzystwie życzliwych, wspierających ludzi podążających ścieżka rozwoju i razem z nimi poprzez praktykę świadomego oddechu (rebirthingu) wziąć głęboki oddech doświadczając przepływu twórczej energii życiowej,
  • poprzez praktykę medytacji, wizualizacji chcesz aktywnie kreować swoje życie, uwalniając energię pomyślności w sprawach osobistych i zawodowych,
  • praktykować dzięki ustawieniom systemowym aktywne porządkowanie swego życia doświadczając siebie, jako właściwej osoby mającej własne właściwe miejsce w rodzinie, cieszącej się należnym udziałem w jej bogactwie,
  • przekroczyć utrwalone wzorce życiowe wynikające z dawnych doświadczeń pozostając żywą częścią swojej rodziny i skutecznie poprawiać swoje relacje z ludźmi,
  • poprzez ruch i taniec uwolnić się do stresu i czerpać przyjemność z kontaktów ludźmi

...to zapraszamy Ciebie na nasz wiosenny warsztat stwarzający warunki do bezpiecznego wykonania głębokiej indywidualnej pracy nad własnymi tematami oraz dający możliwość czerpania oraz okazywania wsparcia ludziom towarzyszącym Ci w tej niezwykłej podróży.

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:

Jacek Borowicz - pedagog twórczego myślenia i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni (od 1986 r.) animator wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk rebirthingu oraz NLP oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Od 2008 roku pracuje metodę ustawień systemowych. Inspiruje się także metodą Katy Byron i metodą Sedony. Jako aktywny muzyk i wokalista, twórca autorskich ballad zajmuje się także pracą z głosem.

Paweł Trzciński - profesjonalista IT i realizator dźwięku. Praktyk i certyfikowany trener rebirthingu (www.rebirthing.pl), od ponad 30 lat interesuje się eksploracją świadomości. Swoją wiedzę techniczną łączy z medytacyjnymi eksperymentami. Pracuje z realizacją nagrań muzycznych ułatwiających wchodzenie w stan alfa i theta z prowadzonymi słownie medytacjami eksplorującymi te stany umysłu. Eksperymentuje też z afirmacjami i indukcjami hipnotycznymi pozytywnych umiejętności przekazywanymi w stanie theta. Od ponad 20 lat współpracownik wrocławskiej Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), a od 10 lat członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA (www.monroeinstitute.org).

Cena warsztatu: 490 zł lub 440 zł dla osób biorących udział w wakacyjnych lub weekendowych warsztatach Akademii Życia. Wpłata zaliczki 290 zł rezerwuje udział w warsztacie - numer konta wysyła organizatorka do zapisanych osób.

Adres: Warszawa, ul. Dostępna 24 (Bemowo)

Godziny zajęć: sobota 10.00-19.00 (z przerwą na lunch), niedziela 10.00-15.00 (z krótką 30 min. przerwą na lunch).

Zapisy i informacje
Agnieszka Jurko, tel: 501 625 528, mail: agnieszka@agnieszkajurko.pl